Bugün 12 Mart 2018 Pazartesi
 • İstanbul13 °C
 • Ankara2 °C
 • BIST
  116.915
  %0.30
 • Altın
  162,348
  %0.06
 • Dolar
  3,8094
  %-0.35
 • Euro
  4,6962
  %-0.34
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İş kurmak isteyenlere iş kurma kredisi veren bankalar
09 Nisan 2015 Perşembe 13:30

İş kurmak isteyenlere iş kurma kredisi veren bankalar

İş kurmak isteyen girişimcilerin ihtiyaçlarına göre pek çok farklı kredi seçenekleri sunan bankalar çeşitli destek paketleri ile iş kurmak isteyen girişimcilere krediler veriyor.

İş kurmak isteyen girişimcilerin ihtiyaçlarına göre pek çok farklı kredi seçenekleri sunan bankalar çeşitli destek paketleri ile iş kurmak isteyen girişimcilere krediler veriyor.

İŞTE İŞ KURMA KREDİSİ VEREN BANKALAR

GARANTİ BANKASI

Garanti Bankası, işini yeni kuran, franchise sistemine dahil olmak isteyen ve mobil platformlarda uygulamalarını hayata geçirmek isteyen tüm KOBİ’lere ‘İşimi Kuruyorum Destek Paketi’ kapsamında kredi veriyor. Bu paket kapsamında yeni iş kurmak isteyen girişimcilere finansman desteği sağlayacak bilgilendirme hizmeti veriliyor ve her konuda hayatlarını kolaylaştıran ürün ve hizmetler sunuyor. Ayrıca banka bu konudaki desteği sadece krediyle sınırlandırmayıp, işini yeni kuran girişimcilerin temel iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını gidermeye aracılık etmek için, Turkcell ile ‘İşini Turkcelle Kur Teknoloji Paketi‘ kapsamında işbirliği yaptı. Bu paketi 24 ay kullanmayı taahhüt eden müşterilere, paketten ilk ay ücretsiz yararlanma fırsatı sunuyor.

TEB İŞ KURMA KREDİSİ

TEB KOBİ Bankacılığı’ndaki ‘danışman banka‘ yaklaşımını girişimcilik alanına da taşıyarak girişimcilere özel paketler oluşturdu. Girişimcinin ihtiyaçlarına göre pek çok farklı kredi seçeneği sunan banka, yatırım için en fazla 75 bin TL’ye kadar, 36 aya varan vade imkanlarıyla iş kurma kredisi veriyor.

Girişimcinin işletmesinin kurulum aşamasında ihtiyaç duyacağı, makine, dekorasyon, ruhsat, lisans gibi ihtiyaçlarının finansmanı için oluşturulan İlk Adım Kredisi’ne girişimci fatura tutarının en fazla yüzde 90’ına kadar kredi kullanabiliyor. Üst limitin 50 bin TL olarak belirlendiği bu kredide 12 aya varan vade imkanları sunuluyor.

AKBANK İŞ KURMA KREDİSİ

İş kurmak isteyen ve yeni bir işletme kurarak ticari faaliyetlerine başlamış olan girişimciler için ‘Girişimci Destek Paketi’ni hazırlayan Akbank, paket kapsamında girişimcilere kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını anında karşılamak için ‘Artı Para Kredisi’, mal alımı ve diğer ödemeler için çek karnesi ve Türkiye’de bir ilk olan ‘Axess Business Girişimci’y sunuyor.

‘Axess Business Girişimci’ müşterileri pek çok ihtiyaçlarını özel avantajlar ile finanse edebiliyor. ‘Girişimci Destek Paketi’ni kullanan girişimciler üç ay boyunca Akbank şubelerinden 10’ar adet havale, EFT işlemlerini ve çek tahsilatlarını, Akbank Direkt İnternet’ten de havale ve EFT işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebiliyorlar.

İŞ BANKASI İŞ KURMA KREDİSİ

İş Bankası Franchising Kredisi, İnovasyon Destek Paketi ürünlerinin yanı sıra KOSGEB ile sürdürülen protokollerle de girişimcilere destek veriyor.

İş Bankası, franchise almak isteyen girişimcilerin sisteme giriş aşamasında ödeyecekleri giriş bedelinin yanı sıra demirbaş temini ve dekorasyon gibi doğacak muhtelif ihtiyaçların sağlanması amacıyla taksit ödemeli ticareti kredi imkanı sağlıyor. Franchising kredisi ürününü vadesi 36 ay olan İş Bankası’nın, kredi taleplerini firmanın ihtiyaç ve ödeme koşullarına göre değerlendirerek vade, teminat ve ödeme planı seçeneklerini oluşturuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Patron Türk | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : / Faks : | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA